Tréningy

8,00 € / 1 tréning / 60 min. / skupinové tréningy

SYSTEMA

je ruské bojové umenie založené Michailom Ryabkom. V Systeme súhra troch princípov vytvára skutočného bojovníka - šikovnosť v boji, silný duch a zdravé telo. Telo musí byť oslobodené od napätia, plné vytrvalosti flexibility, ľahkého pohybu a explozívneho potenciálu. Duch, alebo psychika musí byť pokojná, bez hnevu, podráždenia strachu, sebaľútosti, sebaklamu a pýchy. Šikovnosť v boji v sebe zahŕňa pohyby, ktoré sú silné a presné náhle a úsporné, spontánne, nenápadné a rôznorodé, znak skutočného profesionála.

Tréningy: Po, Ut, Str, Štv 20:00-21:30

Hlavný inštruktor: Ing. Slavomír Meško

Inštruktori: Peter Bednář, Marián Klobušický

MMA

je plnokontaktný bojový šport bez využitia zbraní, umožňujúci údery i chvaty, boj v stoji a na zemi, a spájajúci rôzne techniky iných bojových športov i bojových umení. Vznikol na konci 20. storočia zo súťaží, ktorých cieľom bolo nájsť medzi rôznymi bojovými umeniami najúčinnejší spôsob boja v skutočných situáciách neozbrojeného stretu.

Tréningy MMA Pon, Str, Pia 18:00 - 19:00
Tréningy MMA Uto, Štv 19:00 - 20:0

Hlavný inštruktor: Marián Klobušický

RANNÁ JOGA

Wake Up Yoga - Vykročme spoločne správnou nohou do dňa s ranným flow na Wake Up Yoge a naštartujme svoj deň a metabolizmus, posilníme imunitu, odstráňme bolesť, podporme pokojnú myseľ a vyrovnanosť. Zameriame sa najmä na flexibilitu, strečíng, vedomý dych a odbúranie stresu.
Pondelok a Streda: 6:30-7:30
Inštruktor: Alžbeta Záturová

Ranná Energy Yoga -  je určená pre každého, kto chce začať deň aktívne a naplno. Vďaka kreatívnym jogovým asánam, vedomému pohybu a dychu načerpáme energiu, silu, a vytrvalosť, nájdeme rovnováhu a zároveň posilníme slabé alebo nedostatočne aktivované oblasti tela.
Utorok a Štvrtok: 6:30-7:30
Inštruktor: Alžbeta Záturová

Office Yoga - je vytvorená na mieru pre každého s náročnou administratívnou prácou a sedavým spôsobom života. Kancelársky spôsob života pôsobí negatívne na fyzickú aj psychickú stránku človeka možnými prejavmi únavy, netrpezlivosti, nervozity, poruchou sústredenia, bolesťami chrbta, hlavy, očí a podobne. Spoločne si uľavíme od bolesti, stresu, zlepšíme postoj, načerpáme energiu, podporíme kreativitu a pozornosť. 
Piatok: 6:30-7:30
Inštruktor: Alžbeta Záturová

Máme detský kútik, môžete prísť aj s dieťatkom. 

DENNÁ JOGA

Power joga - Je to dynamická verzia tradičnej jogy. Ponúka komplexné a veľmi efektívne cvičenie, ktoré Vás vytrhne z bežných starostí a prinesie príjemný aktívny relax pred alebo po práci. Power joga pomáha dosiahnuť fyzickú vitalitu, psychickú pohodu a je vhodným spoločníkom pre človeka, ktorý sa chce cítiť zdravo a dobre vo svojom tele. Pravidelným cvičením si zabezpečíte zrýchlenie metabolizmu, spaľovanie tukov, štíhle a pružné svaly, vyformovanie postavy, uvoľnenie od bolesti chrbtice, zlepšenie koncentrácie a mnoho ďalších benefitov. Je vhodná pre všetkých, či s jogou len začínate alebo ste už vykročili na jej cestu.

Pondelok až Piatok: 12:00-13:00

Inštruktor: Mgr. Diana Lipovská

Energy joga - Vychádzame z prvkov tradičnej jogovej cesty, ashtangajogy. Hlavným cieľom je prinavrátiť prirodzené vlastnosti organizmu, zharmonizovať telo a myseľ, detoxikovať kĺby a orgány, posilniť svalstvo a mnohé iné. Ashtanga joga je ucelený systém zameraný na správne dýchanie, pretože každý jeden pohyb predstavuje nádych a výdych. Okrem toho, že zahrievame telo, ktoré ľahšie vyplavuje toxíny, pomáha koncentrovať naše zmysly a odľahčiť našu preťaženú myseľ. Hodina je vhodná pre každého, či už ste v joge začiatočník alebo pokročilý.

Pondelok až Piatok: 13:00-14:00
Inštruktor: Mgr. Diana Lipovská

Joga pre mamičky - Lekcie sú určené pre mamičky, ktoré by sa radi uvoľnili, zrelaxovali, ponaťahovali a na chvílu presmerovali pozornosť na seba. Lekcie sú vždy iné, kreatívne a hravé s dôrazom na vnímanie pocitov tela a dychu. Ich zámerom je rozhýbať celé telo, naučiť sa vnímať jeho prepojenie a možnosti a samozrejme osvojiť si zdravé prevedenie ásan.

Pondelok až Piatok: 14:00-15:00
Inštruktor: Mgr. Diana Lipovská

Pre všetky hodiny dennej jogy platí: nahláste svoj záujem o typ jogy a čas, ktorý by vám vyhovoval najlepšie a pri 5 cvičencoch otvoríme skupinu. 

Capoeira

Abada Capoeira je umenie viacerých umení. Všetko spája dohromady a zmazáva rozdiely medzi ľudmi i kultúrami. Je to veľmi komplexné spojenie boja, hudby a akrobacie. Každý si v capoeire nájde svoju cestu. Pracujeme s deťmi, mládežou aj dospelými prostredníctvom športu, kultúry, umenia a vzdelania.

Tréningy: Ut, Štv 16:00-19:00

Hlavný inštruktor: Mgr. Martin "Fogo" Halász

Zumba

Pridajte sa k nám na naše pravidelné Zumba hodiny v Bratislave . Vítaní sú všetci bez ohľadu na vek, kondíciu, či tanečné skúsenosti. Čaká Vás hodina tanca, pozitívnej energie, spaľovania kalórií a skvelá a uvoľnená atmosféra! Najlepšie je prísť vyskúšať a presvedčiť sa na vlastné oči. V Bratislave spolu cvičíme už 13 rokov a riadime sa heslom: Zabudnite na cvičenie a dostaňte sa do formy na party!
Tréningy: Po, Str 19:00-20:00
Hlavný inštruktor: Daniela Cesneková